Sveikatos apsaugos ministerija parengė tvarką, kuri visoms įstaigoms vienodai nurodytų, kaip elgtis, susidūrus su galvojančiais apie savižudybę ar jau bandžiusiais tai daryti žmonėmis.
Lietuvos kurortai, į kuriuos žmonės šiemet plūstelėjo anksčiau nei oficiali sezono pradžia, visa jėga pasitinka vasarą. Finansinė-ekonominė būklė geresnė nei pernai, o pagal įmonių skaičių Druskininkai aplenkė Palangą.
Valdančiųjų siūlymas, sujungti darbuotojo ir darbdavio įmokas „Sodrai“, kai kurių ekspertų manymu, gali padidinti pagundą dirbti šešėlyje. Nors pats įmokų sujungimas uždarbio į rankas nei padidins, nei sumažins, ekonomistai vyriausybės siūlomą mokesčių reformą vertina palankiai.
Mažesni svoriai už buvusių didesnių kainą. Pigesnės sudedamosios dalys. Ir vis brangiau. Tokius pastarojo meto su maisto produktais susijusius pokyčius matantys ekonomistai sako – prekybininkai ir gamintojai pjauna šaką, ant kurios sėdi, žmonės jau perka kukliau.
Sveikatos apsaugos ministerija siūlo naujovių, dėl kurių vaistai esą ir atpigtų, ir padidėtų jų prieinamumas. Vaistinių atstovai ir ekonomistai palankiai vertina tik vieną iš keturių ministerijos idėjų – leisti receptinių vaistų nusipirkti internetu. Kitos iniciatyvos, anot jų, žmogui iš esmės nieko nekeis, todėl neaišku, kam išvis reikalingos.
Didžiausia pasaulyje pieno produktų eksportuotoja Naujosios Zelandijos perdirbėja „Fonterra“ perka dešimtadalį vieno stambiausių Lietuvoje perdirbėjų „Rokiškio sūrio“ akcijų.
Lietuvoje laisvėje gyvenantiems stumbrams ieškoma naujų buveinių. Taip tikimasi ne tik apsaugoti šių gyvūnų niokojamus ūkininkų laukus, bet ir pagerinti kaimenių genetinę įvairovę.
Mokesčių inspekcija už Europos Sąjungos pinigus tiria, kodėl dalis žmonių nemoka mokesčių ir kaip su tokiais susikalbėti. Mokslininkai viltis sieja su vaikais, nes pakeisti suaugusiųjų įsitikinimus esą beviltiška. Ekspertai sako, šviesti, be abejo, reikia visą visuomenę, bet politikus – privalomai, kad žmonių sumokėtus pinigus jie leistų atsakingai, o ne elgtųsi kaip su savais.