- Kauno.diena.lt inf.
- Teksto dydis:
- Spausdinti
-
Maksimalus žinių bagažas – ilgalaikio makiažo ekspertės kursuose
-
Maksimalus žinių bagažas – ilgalaikio makiažo ekspertės kursuose
-
Maksimalus žinių bagažas – ilgalaikio makiažo ekspertės kursuose
-
Maksimalus žinių bagažas – ilgalaikio makiažo ekspertės kursuose
-
Maksimalus žinių bagažas – ilgalaikio makiažo ekspertės kursuose
-
Maksimalus žinių bagažas – ilgalaikio makiažo ekspertės kursuose
-
Maksimalus žinių bagažas – ilgalaikio makiažo ekspertės kursuose
-
Maksimalus žinių bagažas – ilgalaikio makiažo ekspertės kursuose
-
Maksimalus žinių bagažas – ilgalaikio makiažo ekspertės kursuose
-
Maksimalus žinių bagažas – ilgalaikio makiažo ekspertės kursuose
-
Maksimalus žinių bagažas – ilgalaikio makiažo ekspertės kursuose
Per aštuonerius intensyvios veiklos metus įkurti du grožio salonai, dvejomis kalbomis parašytos penkios mokymų knygos ir daugybė studentų visame pasaulyje – tuo gali didžiuotis pasaulyje žinoma ilgalaikio makiažo ekspertė ir mokymų vadovė Sandra Opul, darbo keliones iškeitusi į jaukų saloną uostamiesčio senamiestyje.
Studentai – iš viso pasaulio
Prieš kelerius metus gyventi ir dirbti grįžusi į Klaipėdą moteris daug mieliau studentus kviečiasi pas save. Sandra juokiasi, kad tapo net savotiška uostamiesčio ir Lietuvos turizmo ambasadore, nes mokiniai į ilgalaikio (permanentinio) makiažo kursus atvažiuoja iš viso pasaulio, gana dažnai – ir su šeimos nariais.
Naujoji Zelandija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Indonezija, Europa, Australija – pašnekovė vardija savo buvusių studentų šalis, iš kurių jie atvykdavo. Anglijoje ir Klaipėdoje grožio salonus turinti, viena pirmųjų „microblading“ specialisčių Jungtinėje Karalystėje ir tarptautinio konkurso „Microblading Antakiai 2017“ nugalėtoja S. Opul vis dažniau mielai dalijasi savo žiniomis.
„Ilgus metus tobulinau kursų koncepciją, kad galėčiau perduoti savo studentams maksimalų teorinių ir praktinių žinių bagažą. Dėl šios priežasties pradėjau rašyti ir knygas. Noriu, kad visos žinios būtų pateiktos koncentruotai, kuo aiškiau ir suprantamiau“, – sako meistrė, prisimindama nelengvą karjeros pradžią.
Asmeninio archyvo nuotr.
Organizuoja kursus
S. Opul organizuoja 5 dienų bazinius kursus pradedantiesiems, kur mokoma atlikti trijų zonų: antakių, akių linijos ir lūpų ilgalaikio makiažo procedūras. Norintieji patobulinti savo žinias pagal pasirinktą zoną gali rinktis 1 arba 2 dienų „Masterclass“ kursus.
„Sandra Opul Studio“ siūloma išmokti atlikti permanentinį makiažą naudojant tiek aparatinę, tiek manualinę technikas. Pastarasis metodas vis dar populiarus Anglijoje.
„Mašinėlė atlikti permanentinį makiažą yra lengviau ir greičiau. Jo subtilybes lengviau perprasti ir studentams. Norint dirbti manualiniu būdu, reikia daugiau praktikos bei laiko. Abiem būdais galima pasiekti to paties rezultato, o kokybė bei klientą tenkinantis vaizdas – meistro rankose“, – paaiškina S. Opul.
Studentai dažnai pageidauja įvaldyti antakių šešėliavimo arba „Ombre Powder Brows“ techniką. Populiarumo viršūnėje karaliauja antakių ilgalaikis makiažas, taip pat labai populiari lūpų akvarelinė/3D technika.
Asmeninio archyvo nuotr.
Atidaro grožio salonus
S. Opul atkreipia dėmesį, kad baziniai kursai būna labai intensyvūs. Dar prieš jiems prasidedant studentai gauna meistrės knygas, kad į praktinius mokymus ateitų stipriai pasiruošę teoriškai ir dėmesį galėtų skirti praktiniams įgūdžiams ir higienai.
Bazinių mokymų grupėje dirba ne daugiau trijų žmonių, tad individualaus dėmesio užtenka kiekvienam. Mokymų vadovei dar padeda asistentė.
Ar baigusieji šiuos kursus gali pradėti dirbti savarankiškai? „Drąsiai“, – tikina Sandra, pasidžiaugdama, kad nemažai buvusių jos mokinių atidarė savo grožio kabinetus ar salonus, pasirinko mokyti kitus. Žinoma, gerą rezultatą visada užtikrina praktika ir noras tobulėti, tad po bazinių mokymų visada rekomenduojama pagilinti savo žinias.
Asmeninio archyvo nuotr.
Sertifikatai galioja visame pasaulyje
Sandros studentai dažnai teiraujasi, ar ilgalaikio makiažo kursams reikalingas medicininis išsilavinimas – kai kuriuos žmones tai atbaido nuo noro pabandyti.
„Lietuvoje ir daugelyje šalių nėra įstatymo, reikalaujančio turėti medicininį išsilavinimą. Tai nėra labai invazinė procedūra. Labiau gal reikėtų estetinio matymo, žinių apie odą, anatomiją, higieną. Per mokymus didžiulį dėmesį skiriu būtent higienai. Gerą rezultatą gali pasiekti tik dirbdamas tvarkingai. Be to, negalima rizikuoti kliento sveikata“, – pasakoja S. Opul.
Mokymų vadovė tikina, kad net pabaigus kursus mokinių nepalieka vienų. Jie drąsiai gali kreiptis patarimų neribotą laiką. „Sandra Opul Studio“ mokymai nuo kitų skiriasi tuo, kad išduodami Lietuvoje ir visame pasaulyje galiojantys sertifikatai. Tad išvykstantiems dirbti į kitas šalis nekyla problemų nei dėl žinių stokos, nei dėl profesijos draudimo užsienyje.
Sandrai tenka mokyti daugelio tautybių studentus. Pasak jos, lietuvės pasižymi gabumu, atsakingumu ir žinojimu, ko nori.
Asmeninio archyvo nuotr.
Nr.1 – natūralumas
„Sandra Opul Studio“ populiariausios procedūros – antakių, akių ir lūpų ilgalaikis makiažas. Pasak ekspertės, visas šias zonas stengiamasi atlikti kuo natūraliau, atkuriant bei pabrėžiant natūralius veido bruožus.
„Labai paprasta padaryti ryškų, vos ne vakarinį makiažą, bet padaryti taip, kad veidas po procedūros atrodytų kuo natūraliau ir subtiliau – gana sudėtinga. Man gražiausia, kai aplinkiniai nesupranta, kad atliktas ilgalaikis makiažas“, – pasakoja S. Opul.
Studijoje moterys gali pasirinkti, kokios trukmės ilgalaikio makiažo pageidauja: trumpesniam laikotarpiui, kuris išsilaiko iki dvejų metų), ar ilgesniam. Daugelis meistrų Lietuvoje siūlo pastarąjį variantą, kuris dažniausiai išlieka visą gyvenimą. Tačiau tokį makiažą būna labai sunku pašalinti.
Sandra atkreipia dėmesį, kad metams bėgant oda keičiasi, kaip ir moters norai: po kelerių metų jai gali nebepatikti ryškūs bruožai arba ji pageidaus kitos formos.
Asmeninio archyvo nuotr.
Ilgalaikius makiažus atliekančios abi meistrės klientėms visada paaiškina, ko jos gali tikėtis po procedūros, koks variantas būtų tinkamesnis, kad atsiskleistų moters grožis.
„Grožio tendencijos atsigręžia į natūralumą. Veide viskas turi būti harmoninga, be svetimkūnių. Šiuolaikinis ilgalaikis makiažas atliktas kokybiškai turi būti švelnus ir beveik nepastebimas. Man natūralumas – Nr.1“, – reziumuoja S. Opul.
NAUJAUSI KOMENTARAI
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
-
Po incidento progimnazijoje prabilo apie mokyklų saugumą: reikia daryti du dalykus
Klaipėdoje vyrui patekus į progimnaziją ir pavogus moksleivių telefonus, švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ignas Gaižiūnas teigia, kad stiprinant ugdymo įstaigų saugumą, svarbiausia užtikrinti aplinkos stebėjimą ir patekimo į pastat...
-
Mokslininkai įminė 80 metų senumo mįslę: nustatė senojo Nidos švyturio vietą
Baigiantis Švyturių metams Neringoje ir Klaipėdoje bei minint senojo Nidos švyturio įžiebimo 150 metų sukaktį, Vilniaus Gedimino technikos universiteto („Vilnius tech“) mokslininkai nustatė tikslią senojo švyturio viet...
-
Eglučių kiemelio konkurse – 45 dalyviai
Į gruodį vyksiantį Kalėdų eglučių kiemelio konkursą užsiregistravo net 45 klaipėdiečių organizacijos. Lapkričio 20-oji buvo paskutinė registracijos diena, tačiau dar devynių dalyvių sulaukta kitą dieną, terminui jau oficialiai pasibaigus. ...
-
„Pražuvusi Klaipėda“ nukeliavo į sandėlį
Ne vienerius metus klaipėdiečiams rodęs, kaip šiame mieste gyventa prieš kelis šimtus metų, kūrinys dingo iš įprastos vietos. Šioje tvirtovės įtvirtinimų vietą ženklinančiame plote netrukus bus įrengtas kitas akc...
-
Lietuvos kariams – padėka ir pagarba
Žvarbų penktadienio vidurdienį klaipėdiečiai kartu su kariais atžygiavo į Kruizinių laivų terminalą, kuriame vyko Lietuvos kariuomenės 106-ųjų atkūrimo metinių ceremonija. Skambėjo sveikinimo kalbos, aidėjo salvės, virš susirinkusiųj...
-
Terminalo pavadinimas – ne vienas
Kruizinių laivų terminalas gali būti vadinamas dvejopai – ne tik visiems įprastu oficialiu pavadinimu, bet ir kitu – Karo ir kruizinių laivų terminalu. Taip esą nuspręsta dėl to, kad šiame terminale švartuojasi ne tik kruizin...
-
Uostamiestyje lapus šluos ir gruodį
Rudeninių lapų šlavimo ir išvežimo darbai vyks iki gruodžio vidurio. Šią savaitę vien iš Skulptūrų parko išvežta net 20 tonų lapų. Didžioji dalis šaligatvių – nuvalyti, pamažu valomi ir kiti parkai ...
-
Kam važiuoti į Laplandiją, jei turime Palangą?!3
Nuo jaukių vakarienių, pramogų šeimai iki energingų renginių ir fejerverkų – šventiniu laikotarpiu Palanga stengiasi patenkinti kiekvieno poreikius. Šiųmetis švenčių laukimas mylimiausiame kurorte prie jūros bus pers...
-
Lapkričio pabaiga – nežiemiška
Sinoptikų pranešimai pajūryje gyvenantiems žmonėms neleidžia tikėtis nei didesnių šalčių, nei ypatingos šilumos. Viskas bus taip, kaip ir paprastai būna lapkričio gale – stiproki vėjai vaikys debesis, o kai jie nurims, ga...
-
Į svečius pas merą – „pasimatuoti“ kėdės1
Klaipėdos vadovo Arvydo Vaitkaus feisbuko paskyroje atsirado šmaikštus vaizdo įrašas, kuriame visiems žinomas aktorius klaipėdietis Giedrius Savickas prašo „pasimatuoti“ mero kėdę. Šiuo vaizdo įrašu ...