Bloga pradžia – ne pralaimėjimas

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) penktą pergalę iškovojęs Klaipėdos "Neptūnas" tik po atkaklios kovos palaužė Kauno "Aisčius" 79:73.

Kauniečiai, kurių gretose debiutavo iš "Žalgirio" atėjęs Tomas Masiulis, pirmąjį kėlinį aktyviu žaidimu ne juokais išgąsdino uostamiesčio sirgalius. Per 6 min. leidę šeimininkams pelnyti 4 taškus, svečiai išsiveržė į priekį 14:4.

Ryčio Vaišvilos patarimai pažadino "Neptūno" žaidėjus. Vieni LKL autsaiderių per likusias iki pertraukėlės minutes pralaimėjo beveik tokiu pat skirtumu 4:15.

Antrąjį ketvirtį uostamiesčio žaidėjams pavyko atitrūkti, tačiau "Aisčių" krepšininkai neleido įgyti dviženklio skirtumo.

Po didžiosios pertraukos kauniečiai sustabdė šeimininkus, kurie, likus kėliniui, pirmavo tik 55:54.

Paskutinįjį kėlinį "Neptūnas", laimėjęs atkarpą 12:3, vėl galėjo lengviau atsikvėpti – 67:57.

Intrigą bandė išsaugoti rezultatyviausiai žaidęs Donatas Motiejūnas. Jis, likus žaisti 2 min., dviem baudomis sumažino skirtumą iki 4 taškų.

Tačiau 5 taškus pelnę klaipėdiečiai, nepaliko jokių klausimų.

Statistika

"Neptūnas" – "Aisčiai" 79:73 (19:18, 22:16, 14:20, 24:19). D.Gailius 18 (10 atkovotų kamuolių), V.Vasylius 15, R.Trakimas 14, A.Eitutavičius 14/ D.Motiejūnas 19, E.Ežerskis 16, T.Rinkevičius 11.