Krepšinio garsenybė R. Šiškauskas vis dar žiba Kauno mėgėjų lygoje

Penktadienį Kauno kolegijos sporto salėje bus sužaisti finaliniai KKML Veteranų 35+ lygos susitikimai. Finale susigrums AUTO ELEKTRA (vadovas Andrius Cikanavičius) ir TPA Kaišiadorys (vadovas Giedrius Zaksas) komandos.

Dėl bronzos medalių kovos „Plastena“ (vadovas Gintaras Žumbakys) ir KSK „Ledi“ (vadovas Mindaugas Bakanas).

Pusfinalyje AUTO ELEKTRA po trijų rungtynių kovos (62:58, 65:81, 85:70) įveikė KSK „Ledi“ krepšininkus. TPA Kaišiadorys ekipai patekti į finalą užteko dviejų susitikimų. Ji varžovus nugalėjo 88:62 ir 98:63.

Kaišiadoriečių lyderis yra neseniai profesionalo karjerą baigęs Ramūnas Šiškauskas, kuris yra naudingiausias Veteranų 35+ lygos žaidėjas. R.Šiškauskas tapo Sidnėjaus Olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoju, Europos čempionu, Eurolygos nugalėtoju, ne kartą išrinktas naudingiausiu Eurolygos turnyro žaidėju, iškovojo LKL čempionų žiedus bei daugybės kitų titulų laimėtojas.

Jis KKML pirmenybėse per rungtynes renka po 39,4 naudingumo balo, pelno vidutiniškai po 19 taškų, atkovoja po 13,6 bei perima po 3,2 kamuolio, atlieka po 7,4 rezultatyvaus perdavimo. Taip pat po 1,8 karto per susitikimą blokuoja varžovų metimus bei išprovokuoja po 5,6 priešininkų pražangas.