„LSU-Baltai“ nušluostė nosį pergalės skonio nežinantiems palangiškiams

LKL čempionate Kauno „LSU-Baltai“ svečiuose nesunkiai 82:72 ( 18:12, 24:13, 28:17, 12:30) įveikė „Palangos/Triobet“ ekipą. Palangiškiai pirmenybėse kol kas taip ir nesugebėjo laimėti nė vieno mačo. Autsaideriai pralaimėjo visus 17 kartų.

Kauno krepšininkams tai buvo penktoji pergalė, jie turnyro lentelėje užima devintąją vietą.

„LSU-Baltai“ didelę persvarą įgijo dar iki pertraukos, kai pirmavo 19 taškų skirtumu (42:23). Tai atsitiko po kauniečių labai sėkmingai sužaistos atkarpos.

Trečiajame kėlinyje svečių persvara išaugo net iki 30 taškų (70:40). Ketvirtajame kėlinyje, kuris tebuvo formalumas, aikštės šeimininkams pavyko gerokai priartėti, paskutinį ketvirtį jie laimėjo net 30:12.

Palangos komanda nebeturi galimybių pakilti iš paskutinės vietos. Kitą sezoną ji turėtų žaisti NKL pirmenybėse.

Kovo 19 dieną „LSU-Baltai“ namuose rungtyniaus su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

Palanga/Triobet“: Mantas Mockevičius 19, Ryanas Olanderis 10, Oleksandras Kušnirovas ir Rasheemas Barrettas po 8.

„LSU-Baltai“: Vidmantas Sragauskis 26, Šarūnas Vingelis 18, Žygimantas Skučas 14, Tomas Urbonas 12.

Šiame straipsnyje: LKLLSU-BaltaiPalanga/Triobet