Namuose suklupęs „Neptūnas“ VTB lygoje jau žvelgia į prarają

Skylėta it rėtis gynyba privertė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus palikti aikštę patyrus dar vieną pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje.

Sekmadienį beveik užpildytoje „Švyturio“ arenoje žaidęs „Neptūnas“ 88:97 (20:36, 17:17, 24:20, 27:24) neprilygo Liubercų „Triumf“ komandai.

Klaipėdos komanda smuktelėjo į paskutinę B grupės vietą, kuri reiškia iškritimą iš lygos. Likus vienam turui „Neptūną“ aplenkė Minsko „Tsmoki“, namie netikėtai įveikusi Kauno „Žalgirį“, rašo basketnews.lt.

Paskutines reguliariojo sezono rungtynes „Neptūnas“ žais su Krasnojarsko „Enisey“, o „Tsmoki“ varžysis su Nymburko ČEZ. Baltarusiams ir lietuviams surinkus vienodą pergalių skaičių, vietą VTB Vieningoje lygoje prarastų „Neptūnas“.

Nors Rusijoje klaipėdiečiai pralaimėjo „Triumf“ tik minimaliu skirtumu, daug intrigos uostamiestyje nebuvo.

Varžovų atakų dvikovos pradžioje nesugebėjęs stabdyti „Neptūnas“ jau po pirmųjų 10 minučių atsiliko 16 taškų.  Per pirmą kėlinį „Triumf“ iš 20 metimų taikliai atakavo net 16 kartų.

Sužaidus 14 minučių svečių iš Liubercų pranašumas pasiekė rekordinę 21 taško ribą – 45:24.

Vis dėlto sėkminga kelių minučių atkarpa ketvirtajame kėlinyje sugrąžino tikėjimą į „Švyturio“ areną. Keturis taškus iš eilės pelnęs Rashaunas Broadusas priartino „Neptūną“ iki 7 taškų – 78:85 (36 min.), o likus dviem minutėms Marius Runkauskas tritaškiu sumažino deficitą iki 6 taškų – 86:92.

Tačiau džiaugsmas ilgai nesitęsė – netrukus „Triumf“ per dvi atakas pelnė tris taškus ir įtvirtino pergalę.

Lemiamos VTB Vieningosios lygos reguliariojo sezono rungtynės įvyks kovo 24 dieną.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 18 (6 atk. kam.), Valdas Vasylius 17, Rashaunas Broadusas 13 (5/5 dvitaškių), Marius Runkauskas 13, Martynas Mažeika 8.

„Triumf“: Kyle‘as Landry 21 (8 atk. kam.), Sergejus Karasiovas 19, Tywainas McKee 18 (10 atk. kam., 9 rez. perd., 5 per. kam., 6 kld.), Jevgenijus Valijevas 10, Juvalas Naimi 10.