Europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ projektui nuo 2017-ųjų pabrangus 2,6 karto, susisiekimo viceministrė sako, kad pagrindinė jo problema yra ne pinigai, o įgyvendinimo tempai.
Kauno kovos menų akademija (KKMA) baigia įgyvendinti projektą „Kauno kovos menų akademijoje fizinio aktyvumo veiklos, skatinančios kovos menų fizinio aktyvumo plėtrą“ Nr. SRF-FAV-2021-1-0784, bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra. Projektas pradėtas vykdyti 2021 metų liepos 1 dieną, jo pabaiga – 2024-ųjų gegužės 31-oji.
Prezidentūra palankiai vertina Vyriausybės trečiadienį patvirtintą galimybių pasą, tačiau ragina užtikrinti skaidrų ir sklandų šios priemonės įgyvendinimą.
Prezidento vyriausiasis patarėjas Jaroslavas Neverovičius sako, kad Lietuva yra pasirengusi geležinkelio projektą „Rail Baltica“ įgyvendinti iki 2026 metų, tačiau dar reikia sulaukti garantijų iš Estijos ir Latvijos, kad jie taip pat spės tai padaryti.
Kitose šalyse mokytojo profesiją renkasi geriausieji, bet Lietuva turi savo mokytojų rengimo būdą – žmonės, neįstoję į prestižines specialybes, eina į pedagogiką ir po to moko mūsų vaikus.
Šiandien Vyriausybė patvirtino Susisiekimo ministerijos pateiktą europinės vėžės „Rail Baltica“ specialųjį planą, kuriame nurodyta tiksli geležinkelio linijos nuo Kauno iki Lietuvos/Latvijos valstybės sienos vieta.
Artėjant pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai pabaigai prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį su Lietuvoje reziduojančiais 22 ES valstybių ambasadoriais aptarė nuveiktus darbus.
Susitikime su ambasadoriais D.Grybauskaitė pabrėžė, kad Lietuvos pirmininkavimas yra sėkmingas ir apie 80 procentų užsibrėžtų darbų jau pavyko įgyvendinti, pranešė prezidentės spaudos tarnyba.
Pagrindiniais Lietuvos pirmininkavimo rezultatais šalies vadovė įvardino po ilgų derybų pasiektą politinį sutarimą su Europos Parlamentu dėl 2014-2020 metų ES biudžeto ir praėjusią s