"Manau, karantinas mums suteikė ne vien negatyvių, bet ir pozityvių patirčių", – teigė viena tituluočiausių Lietuvos kiokušin karatė kovotojų Inga Mikštaitė.
Teisėjos misija – padėti žmonėms išklausyti vienas kitą ir kartu rasti abiem pusėms priimtiną sprendimą, o karatė čempionė skina pergales ir garsina Kauną bei Lietuvą, savo patirtį perduoda jaunajai kartai ir skiepija pagarbą aplinkiniams bei meilę aktyviam gyvenimo būdui.
Inga Mikštaitė iš prestižiškiausio kiokušin karatė pasaulio renginio – 12-ųjų planetos pirmenybių Japonijoje be svorio kategorijų – į Ringaudus grįžo pelniusi sidabrą. Pasaulio vicečempionė neigė pasigirdusias kalbas apie sportinės karjeros pabaigą. Ji dar žada garsinti Kauno rajoną ir Lietuvą.
Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį į Lietuvą iš Japonijos grįžo didžioji dalis Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė rinktinės. Vienintelį medalį – sidabro – Lietuvai iškovojusi patyrusi Inga Mikštaitė prisipažino, kad į priekį ją vedė žmonių palaikymas.
38-erių metų lietuvė Inga Mikštaitė iškovojo sidabro medalį Tokijuje (Japonija) pasibaigusiame 12-ajame pasaulio pilno kontakto (kiokušin) karatė čempionate be svorio kategorijų.
09 INGA MIKŠTAITĖ – pasaulio čempionė, daugkartinė kiokušin karatė Europos čempionė, pati tebeskinanti laurus tarptautinėse varžybose, taip pat randanti laiko mokytojauti bei treniruoti darželinukus ir moksleivius.
Dvi pretendentės į Metų kaunietės titulą, kurias plačiau pristatysime šiandien, yra labai skirtingos, tačiau jų sugebėjimais ir veiklos prasmingumu niekas net neabejoja.
Varnoje (Bulgarija) įvykusiame Kiokušin pasaulio sąjungos (KWU) pilno kontakto karatė Europos čempionate nugalėtojų titulus iškovojo trys Lietuvos atstovės - Inga Mikštaitė, Rima Lisinskaitė ir Diana Balsytė.