Kinija penktadienį paskelbė naujus planus internetinių žaidimų industrijai suvaržyti apribojant papildomą pirkimą programėlėse ir kompulsyvų elgesį žaidžiant.
Japonijoje vienas vairuotojas, kuris, kaip manoma, važiuodamas žaidė „Pokemon Go“, mirtinai partrenkė moterį ir buvo areštuotas, trečiadienį pranešė policija.
Tailando valdžia šeštadienį perspėjo papildytos realybės žaidimo „Pokemon Go“ vartotojus be reikalo nelandžioti į balsavimo apylinkes ir neieškoti ten animacinių žvėriukų, kai šalis balsuos dėl prieštaringai vertinamos konstitucijos, parašytos karinės chuntos.
Stereotipus, kad žaidžia tik vaikai ar paaugliai, paneigia gausūs tyrimai. Tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje kompiuteriniais ar mobiliaisiais žaidimais dažniausiai mėgaujasi 18–35 m. vyrai, gaunantys didesnes pajamas ir dažniau gyvenantys didmiesčiuose.
„Pokemon Go“ – naujausias išmaniesiems telefonams skirtas žaidimas, kurio esmė – treniruoti, ieškoti ir gaudyti pokemonus. Jis buvo pristatytas liepos 6-ąją ir iškart tapo manija visame pasaulyje. Lietuva – ne išimtis.
Žaidėjai, norintys išmėginti „Pokemon GO“, turėtų būti atsargesni – jau plinta netikros šio staiga išpopuliarėjusio žaidimo programėlės. ESET tyrėjai atrado keletą jų, tarp kurių buvo ekraną užrakinanti programėlė ir dvi apgaulingai gąsdinančios programos (angl. scareware).
Naujausias garsios žaidimų kompanijos „Nintendo“ ir interneto giganto „Google“ produktas – žaidimas išmaniesiems telefonams „Pokemon Go“ išleistas vos praeitą savaitę, bet Amerikos ir kitų šalių gatves jau užtvindė nuo savo telefono akių negalintys atplėšti žaidėjai.