Šiemet klaipėdiečiai uostamiesčio savivaldybėje jau užregistravo gerokai daugiau nei tūkstantį pastebėtų problemų. Dažniausiai pranešama apie nenugenėtas medžių šakas ir paliktus be priežiūros automobilius.
Vilnius dūsta spūstyse, skęsta šiukšlėse. Nepavyko pastatyti nei nacionalinio stadiono, nei europinio lygio baseino. "Esmė ta, kad viena valdžia kažką suplanuoja, bet ateina kita, pas ją – interesų grupės, kurios spaudžia, kad daryti reikia kitaip", – sako 68-erių fizikas, pirmasis (1990–1993) sostinės vadovas, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos pirmininkas Arūnas Grumadas.
Uostamiesčio savivaldybėje įrengtos dėžutės, į kurias galima įmesti skundą dėl galimos korupcijos apraiškų, tuščios nestovi. Tiesa, gyventojai jas dažniau užpildo laiškais, kuriuose akcentuojamos miesto problemos.
Apie korupcinius valdininkų veiksmus gyventojai gali pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu arba pranešimą įmesti į tam skirtas dėžutes. Jos įrengtos Klaipėdos savivaldybės administracijos pastate ir miesto rotušėje.
Specialistų teigimu, jos tuščios nestovi. Laiškų, kaltinančių savivaldybės klerkus, pasitaiko, tačiau per 2013 ir 2014 m. pr
Klaipėdiečiai suskubo vietos valdžiai pirštu parodyti, kokias negeroves reikėtų taisyti. Per daugiau nei pusmetį internetiniame miesto žemėlapyje problemas pažymėjo daugiau nei trys dešimtys gyventojų.
Kinijos šiaurės rytuose esantį Harbino miestą antradienį jau trečią dieną gaubia tirštas smogas, dėl kurio buvo uždarytos mokyklos ir regiono oro uostas.
Dėl prasto matomumo kai kur buvo sustabdytas ir kelių transportas. Oro tarša daugiau kaip 10 mln. gyventojų turinčiame mieste, kuriame kasmet vyksta populiarus ledo skulptūrų festivalis, vis dar smarkiai viršija lygį, kurį Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) laiko saugiu.
Nuotraukose ir reportažuose matyti smogo gaubiamos gatvės, kuriose matomumas kai kur nesiekia nė 50 metrų.
Po pirmadienio, kai vietos oro uoste