Vladimiras Putinas paskelbė apie tai, kad Rusijos branduolinė doktrina papildoma naujomis sąlygomis, kada gali būti panaudotas branduolinis ginklas. Isteriška retorika – vienintelis dalykas, kuo diktatorius begali grasinti.
Jungtinės Valstijos „neatsakinga retorika“ pavadino Rusijos prezidento Vladimiro Putino teiginius apie naujo branduolinio konflikto pavojų. „Taip neturėtų kalbėti branduolinį ginklą turini valstybė“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė Valstybės departamento atstovas Matthew Milleris. Vašingtonas „praeityje konfidencialiai ir tiesiogiai bendravo su Rusija dėl atominio ginklo panaudojimo padarinių“, pridūrė jis.
Ketvirtadienį prezidentas Vladimiras Putinas perspėjo Vakarus, kad Rusija turi ginklų, galinčių smogti jų teritorijoje, ir kad jų grasinimai kelia „realų“ branduolinio karo pavojų.
Šiaurės Korėja antradienį Jungtinėms Tautoms (JT) pareiškė, kad pusiasaliui gresia branduolinis karas dėl, jos nuomone, Jungtinių Valstijų priešiškumo.
Daugiau kaip 100 pasaulio medicinos žurnalų ketvirtadienį paskelbė retą bendrą raginimą imtis skubių veiksmų dėl branduolinių ginklų eliminavimo ir perspėjo, kad branduolinės katastrofos grėsmė yra didelė ir vis didėja.
Į Rusijos prezidento Vladimiro Putino ketinimus Baltarusijos teritorijoje dislokuoti branduolinius ginklus sureagavo ir estai. Estijos užsienio reikalų vadovas pareiškė, kad Rusija tokiais branduoliniais grasinimais nesimėtė net per Šaltąjį karą. O ką mums reiškia Rusijos branduoliniai ginklai Lietuvos pašonėje, LNK žurnalistas klausė atsargos pulkininko Vaidoto Malinionio.
Vakar okupantai apšaudė Berislavą Chersono srityje, vėl pataikė į gyvenamąjį namą ir bažnyčią... Rusija tebesispjaudo pykčiu dėl Vladimiro Putino arešto orderio. Buvęs Rusijos prezidentas, šalies saugumo tarybos vadovo pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas drėbtelėjo, kad V. Putino suėmimas prilygtų karo paskelbimui Rusijai, pasakojama LNK reportaže.
Pokalbis su politologu Alvydu Medalinsku apie Rusijos pastarąsias raketų atakas. LNK žurnalistai aiškinosi, kokią jos siunčia žinutę ir ar jas išprovokavo Krymo tilto sprogdinimas?
Tarp Vladimiro Putino ir jo kariuomenės stiprėja konfliktas, kuris buvo neišvengiamas po Kyjivo kampanijos žlugimo. Ir šis plyšys dabar plečiasi. Apie tai savo „Facebook“ tinklaraštyje pasakojo Rusijos politologas Abbasas Galliamovas, praeityje dirbęs V. Putino kalbų rašytoju.