Ketvirtadienį savo darbą baigė senoji Vyriausybė, palikdama šalies vairą naujai komandai. Tuo pačiu prasideda naujas politinis etapas, kuris kelia tiek lūkesčių, tiek klausimų dėl ateities sprendimų.
Peršalimo simptomai gydantis namuose dažniausiai praeina per kelias dienas ar savaitę. Tačiau vaistininkai pastebi, kad pacientai, norėdami greičiau pasveikti, neretai daro klaidas, kurios ligos eigą gali ne palengvinti, o atvirkščiai – apsunkinti.
Finansų ekspertė Jekaterina Govina laidoje „Investicija“ kalbėjo apie tai, kas geriau – investuoti Lietuvoje ar Ispanijoje. Laidoje ekspertai apžvelgė, kokių klaidų nedaryti norint įsigyti būstą saulėtoje Ispanijoje.
Ketvirtadienį Seime planuojama balsuoti dėl Odontologijos praktikos ir burnos priežiūros praktikos įstatymo pataisų, kuriomis siūloma numatyti odontologų atsakomybę už studento praktikos metu padarytą klaidą.
Šiandien kas nors kiekvienam iš mūsų nesisekė. Į rytinę kavą šliūkštelėjome gįžtelėjusio pieno. Darbe paaiškėjo, kad likome vienintelis, kuriam nepakėlė algos. Kažkas iš panosės nudžiovė pigius bilietus į Madeirą. Antroji pusė ištarė lemtingą: „Atleisk, bet...“. Situacijos, kai nežinia, ką daryti. Tik aišku, kas kaltas.
Seimas antradienį svarstymo stadijoje pritarė Odontologijos praktikos ir burnos priežiūros praktikos įstatymo pataisoms, kuriomis siūloma numatyti dėstytojo atsakomybę dėl studento praktikos metu padarytos klaidos.
Kauno kultūros centre veikianti Gabrieliaus Laurinaičio debiutinė paroda „Sugadinta“ kviečia pažvelgti į klaidas kaip į kūrybos reiškinį. Parodoje eksponuojami dvylika darbų, iš kurių dešimt yra atspausdinti, o likusieji transliuojami per senovinio tipo televizorius.
Kiekvienas esame bent kartą priėmę sprendimą, dėl kurio vėliau gailėjomės. Pasak Vilniaus universiteto filosofijos fakulteto docentės dr. Ramunės Dirvanskienės, net protingiausi žmonės gali daryti klaidų ir tai ne visada rodo žinių trūkumą. Neuropsichologijos mokslų daktarė pasakoja, kad mūsų smegenys yra veikiamos situacinių veiksnių, kurie ir daro įtaką sprendimų priėmimui.
Po skandalo dėl abiturientų egzaminų rezultatų, Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė neskuba kaltinti laikinojo Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) vadovo Aido Aldakausko. Pasak jos, atsakomybė dėl susidariusios situacijos paaiškės tik po atlikto tyrimo.