Atkakli uostamiesčio studentų dvikova

Nuožmi dviejų Klaipėdos universitetų krepšinio komandų kova baigėsi Klaipėdos krikščioniškojo koledžo tarptautinio universiteto (LCC TU) pergale 82:74.

Antrosiose Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionato rungtynėse Klaipėdos universiteto (KU) žaidėjai neišsigando LCC TU starto penkete buvusių net keturių juodaodžių krepšininkų.

Dainius Vaitelis ir Julius Žurna išvedė draugus į priekį – 6:1, tačiau varžovų komandos naujokas Josue Mulamba dėjimu persvėrė rezultatą – 8:6.

Iki rungtynių pabaigos vyko atkakli ir permaininga kova. Į priekį išsiverždavo tai vienos, tai kitos komandos krepšininkai.

KU žaidėjams baigiantis trečiajam kėliniui buvo pavykę pabėgti 66:57. Prasidėjus paskutiniajam ketvirčiui LCC TU sumažino skirtumą iki 65:68. Kova vyko ne tik aikštėje. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui vyko varžybos, kurios komandos aistruoliai gerklingesni. Savotišką pergalę šventė LCC TU sirgaliai.

Likus dviem minutėms, KU studentai turėjo penkių taškų pranašumą, tačiau jo neišsaugojo. LCC TU žaidėjai išsiveržė į priekį 75:74 ir, taikliai mesdami baudas, dar padidino persvarą ir šventė pirmą pergalę 82:74.

Nugalėtojų penkete nesustabdomi buvo du lyderiai. J.Mulamba pelnė 28 taškus, Oumaras Seckas – 24. Pralaimėjusiųjų ekipoje rezultatyviai žaidė J.Žurna – 15 taškų, D.Vaitelis – 14 ir Vytautas Buzas – 12.

Antrą nesėkmę patyrusioje KU komandoje vis dar nežaidė "Neptūno" krepšininkai – Martynas Mažeika, Remigijus Trakimas, Deivydas Gailius ir Deivydas Gailius.

Šiame straipsnyje: universitetaskrepšinis