„Lemminkainen“ varikliai suūžė po pertraukos

Trečiąjį kėlinį pradėjusios spurtu 18:0, Klaipėdos "Lemminkainen" krepšininkės visiškai pribloškė Panevėžio "Eglės" žaidėjas, kurios kapituliavo 69:111.

Uostamiesčio ekipos strategas Dalius Ubartas per septynioliktąsias Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionato rungtynes leido pailsėti dviem pagrindinėms žaidėjoms Eglei Žygelytei ir Aušrai Naidėnienei. Jos net nevyko į Panevėžį.

Dvi pergales po 16 rungtynių turėjusios panevėžietės vargu ar tikėjosi laimėti, tačiau pirmosiomis minutėmis bandė rodyti nagus.

Eglės Duleckytės ir Mildos Dulksnytės pastangomis "Eglė" pirmavo 15:10. Tačiau taiklūs Marinos Solopovos ir Alesios Puško tritaškiai, po kurių buvo persvertas rezultatas, privertė šeimininkes suprasti, jog žaidžia su trečiąja Lietuvos komanda.

Antrąjį kėlinį Klaipėdos komanda pagerino gynybą ir ėmė pamažu tolti. Likus iki didžiosios pertraukos kiek daugiau nei trims minutėms, "Lemminkainen" turėjo 19 taškų persvarą.

Pailsėjusios uostamiesčio krepšininkės įspūdingai pradėjo antrą rungtynių dalį. Skirtumui išaugus iki 69:35, varžybos labiau priminė treniruotę.

Rezultatas

"Eglė" – "Lemminkainen" 69:11 (22:27, 13:24, 18:35, 16:25). V.Dimaitė 20 (11 atkovotų kamuolių, metė 23 dvitaškius), E.Duleckytė 11 (8 klaidos), M.Dulksnytė (4 klaidos), R.Klikūnaitė ir S.Martinkutė (4 klaidos) po 8/R.Milieškienė 31 (9 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai, 4 klaidos), M.Solopova 28 (7 atkovoti kamuoliai, 6 perimti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai), E.Šikšniūtė 21 (8 atkovoti kamuoliai), A.Puško 11 (5 atkovoti kamuoliai).