Pasaulio čempionatas: G. Titenis 50 m krūtine distancijoje pasidalijo penktą vietą

Rusijoje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate penktą vietą 50 m krūtine rungties finale užėmė Giedrius Titenis.

Trečiadienį lietuvis nuotolį įveikė per 27,23 sekundės ir penktąją poziciją pasidalijo kartu su slovėnu Damiru Dugonjičiumi.

Čempionu tapo išvakarėse šios rungties pasaulio rekordininku tapęs britas Adamas Peaty's. Jis sugaišo 26,51 sekundės ir 0,15 sekundės aplenkė planetos čempiono titulą ginusį Londono olimpiados čempioną Cameroną Van Der Burghą iš Pietų Afrikos Respublikos.

Bronzos medalis atiteko amerikiečiui Kevinui Cordesui (26,86 sek.), o ketvirtas liko lietuvį taip pat aplenkęs 2011 metų pasaulio čempionas brazilas Felipe Franca da Silva (26,87 sek.):

1. Adam Peaty (D. Britanija)               26,51 sek.