Pirmąsias 2014 metų „Formulės 1“ lenktynes Australijoje laimėjo vokietis N. Rosbergas

Sekmadienį pirmąjį 2014 metų pasaulio "Formulės 1" čempionato etapą - Australijos "Grand Prix" lenktynes - laimėjo iš trečiosios pozicijos startavęs "Mercedes" pilotas vokietis Nico Rosbergas.

Sėkmingai startavęs 28-erių metų N.Rosbergas niekam neužleido lyderio pozicijos iki finišo ir, 58 "Albert Park" trasos Melburne ratus nuvažiavęs per 1 valandą 32 minutes 58,710 sekundės, net 24,525 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį "Red Bull-Renault" komandos debiutantą australą Danielį Riccardo.

Tai buvo ketvirtoji Vokietijos lenktynininko pergalė "Formulės-1" lenktynių etapuose karjeroje.

26,777 sekundės nuo nugalėtojo atsilikęs trečiąją vietą užėmė pirmosiose lenktynėse karjeroje startavęs vos 21-erių metų danas Kevinas Magnussenas su "McLaren-Mercedes". Pirmąjį "podiumą" savo šaliai iškovojęs danas pakartojo brito Lewiso Hamiltono rezultatą, kai šis finišavo trečias debiutinėse lenktynėse 2007-aisiais.

Deja, sekmadienis iš pirmosios pozicijos startavusiam L.Hemiltonui nebuvo sėkmingas, nes jau ketvirtajame rate neatlaikė jo "Mercedes" bolodas. Rate anksčiau toks pat likimas ištiko ir praėjusio sezono nugalėtoją keturiskart planetos čempioną vokietį Sebastianą Vettelį ("RedBull-Renault").

Praėjusiais metais Australijoje triumfavęs suomis Kimis Raikkonenas ("Ferrari") šįsyk liko aštuntas:

1. Nico Rosberg (Vokietija), "Mercedes"          1 val. 32 min. 58,710 sek.
2. Daniel Ricciardo (Australija), "Red Bull-Renault"   atsiliko 24,525 sek.