Nesuvokiamas nusikaltimas bus narpliojamas už uždarų durų?

Labai sunkus nusikaltimas

Remiantis kaltinamuoju aktu, teisiamoji tą lemtingą sekmadienio popietę ištirpdė dviejose vandens stiklinėse ne mažiau kaip 20 tablečių šeimos gydytojos jai išrašytų receptinių antidepresantų, kurių sudėtyje yra psichotropinė medžiaga – alprozalapamas. Šį tirpalą ji liepė išgerti savo mažamečiams vaikams. Oficialiai nepatvirtintais duomenimis, teigdama, kad to reikia organizmo stiprinimui.

Kaip visa tai buvo nustatyta, prokuroras patikslinti atsisakė.

Teisiamajai pareikštas kaltinimas ne tik dėl pasikėsinimo nužudyti savo mažamečius vaikus, bet ir dėl nežymaus jų sveikatos sutrikdymo, psichotropinių medžiagų platinimo nepilnamečiams.

Psichiatrinę teisiamosios ekspertizę atlikę ekspertai konstatavo, kad ji tiek nusikaltimo metu, tiek dabar gali suvokti savo veiksmus ir juos valdyti. Viena iš jai skirtų kardomųjų priemonių – įsipareigojimas gyventi atskirai nuo nukentėjusiųjų. Be to, teisiamoji turėjo parašyti pasižadėjimą, kad niekur neišvyks. Paimti ir jos dokumentai.

Gandai ir realybė

Teisiamosios tėvas patvirtino, kad prieš šešerius metus mirė dukters vyras. Tačiau ne dėl apsinuodijimo automobilio išmetamomis dujomis, kaip teigė žiniasklaidai kaimynai, o dėl širdies nepakankamumo. Iš tikrųjų žentas buvo rastas negyvas garaže.

Neigė teisiamosios tėvas ir kaimynų kalbas apie jo dukrą smaugusias skolas ir dėl to jos namų slenkstį pradėjusius minti antstolius, kas esą ir galėjo pastūmėti ryžtis tokiam baisiam žingsniui. Anot Kęstučio, jo dukra buvo gavusi priminimą iš mobiliųjų telefonų ryšio kompanijos apie 80 eurų skolą.

„Tada jai buvo kažkoks užtemimas“, – taip tėvas aiškino teisiamųjų suole atsidūrusios dukters poelgį.

Portalo kauno.diena.lt duomenimis, grįstais kitų teisiamosios aplinkos žmonių pasakojimais, po vyro mirties ji susidūrė su tokiais gyvenimo išbandymais, kuriuos atlaikytų ne kiekvienas. Tačiau tai buvo ne finansinės problemos, su kuriomis ji, dirbdama buhaltere privačioje įmonėje, sugebėjo susitvarkyti, o žmonių godumas, veidmainystė ir panašūs dalykai.



NAUJAUSI KOMENTARAI

tiesa

tiesa portretas
aš jos vietoje apeliuočiau kad iki to davedė seimai su prezidentais

to pasakysiu

to pasakysiu portretas
Pirmą kartą girdžiu, kad veidmainystė ir gobšumas tai ligos. Tik veidmainystė ir gobšumas dažniausiai paskatina daryti nusikaltimą. Manau, kad šiuo atveju motinėlė tikrai suprato ką daro, na, o teismas nustatys ir kodėl tai darė. Ir tokie teismai turėtų būti vieši.

Taigi

Taigi portretas
Na, ar nesuskubs tuoj seneliai globos pinigų reikalauti? Ar ne baisu, kai savo anūkus auginantys seneliai reikalauja kad jiems už tai mokėtų mokesčių mokėtojai. O netikusius vaikus tai jie patys į pasaulį paleido, mokesčių mokėtojai čia nei prie ko? Įdomu būtų sužinoti, kiek Lietuvoje senelių sugebėjo" gauti" tuos globos pinigus?
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių