„Atlantas“ A lygoje patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Penktadienį buvo sužaistos vienintelės 4-ojo turo „SMScredit.lt A lygos“ rungtynės.

Gargždų miesto stadione susitiko šį sezoną puikią sportinę formą demonstruojantis Klaipėdos „Atlantas“ bei „Šiauliai“. Rungtynių pabaigoje pergalę rezultatu 1-3 iškovojo šiauliečiai.

Pirmasis įvartis buvo pelnytas 30-ąją minutę. Šeimininkus į priekį išvedė Andrius Bartkus, tačiau 67-ąją minutę rezultatą išlygino George‘as Alaverdashvilis.

Per likusį laiką abi komandos kūrė progas, tačiau jų sėkmingai išnaudoti nepavykdavo. Vis dėlto rungtynių pabaigoje Šiaulių miesto ekipa įrodė savo pranašumą. Pirmiausią pasižymėjo Niko Tokičius, o dar po kelių minučių rezultatą padvigubino G.Alaverdashvilis.

Po šių laimėtų rungtynių Saulės miesto ekipa A lygoje pakilo į 4-ąją vietą, o „Atlantas“ ir toliau lieka 2-oje.

„Atlantas“ 1 – 3 Šiauliai“
30‘ [1 – 0] A.Bartkus
67‘ [1 – 1] G.Alaverdashvili
90‘ [1 – 2] N.Tokič
90‘ [1 – 3] G.Alaverdashvili

Šiame straipsnyje: A lygaAtlantasŠiauliai