Trilerį po pratęsimo laimėjęs „Neptūnas“ išlygino serijos rezultatą

Naudingiausias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) krepšininkas Gediminas Orelikas pirmuosius taškus pelnė tik ketvirtajame kėlinyje, o Prienų „Prienų“ komandai nepavyko žengti antrojo žingsnio LKL bronzos medalių link. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose sugebėjo panaikinti septyniolikos taškų deficitą, tačiau galiausiai po pratęsimo 82:84 (20:20, 13:20, 17:22, 22:10, 10:12) nusileido Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkams, kurie išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:1.

Trečiosios serijos rungtynės pirmadienį vyks Prienuose.

Vos devyniese į uostamiestį atvykę „Prienų“ krepšininkai nebuvo linkę kapituliuoti anksčiau laiko ir Siimo-Sanderio Vene bei Gintaro Kadžiulio tikslių metimų dėka ne tik neleido aikštės šeimininkams atitrūkti, bet ir patys išsiveržė į priekį. Po dar vieno S.Vene dvitaškio prasidėjus priešpaskutinei ketvirčio minutei Virginijaus Šeškaus auklėtinių persvara pasiekė keturis taškus (18:14), tačiau Giedriaus Gusto ir Lauryno Mikalausko rezultatyvios atakos padėjo klaipėdiečiams išlyginti rezultatą – 20:20.

Penkis taškus iš eilės pelnęs Artūras Milaknis antrjoo ketvirčio pradžioje vėl sugrąžino pranašumą prieniškiams (25:20), tačiau spurtu 8:3 atsakę „Neptūno“ krepšininkai vėl atstatė pusiausvyrą – 28:28. Netrukus dvitaškius pataikė L.Mikalauskas ir Martynas Mažeika, o į priekį jau išsiveržė aikštės šeimininkai – 32:28. Kėlinio pabaigoje Kazio Maksvyčio auklėtiniai dar labiau nutolo ir įpusėjus susitikimui klaipėdiečiai buvo priekyje rezultatu 40:33.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Prienų“ klubo žaidimas ėmė visiškai byrėti. Beviltiškai kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėdami prieniškiai sužaidus tris minutes jau turėjo trylikos taškų deficitą – 35:48. Po Arno Butkevičiaus dvitaškio likus žaisti tris minutes „Neptūnas“ dar labiau nutolo (59:44), o prieš lemiamą ketvirtį turėjo dvylikos taškų pranašumą – 62:50.

Į lemiamą spurtą kilę prieniškiai po A.Milaknio tritaškio įpusėjus kėliniui sumažino atsilikimą iki šešių taškų (62:68), o po dar vieno spurto 5:0 komandas jau teskyrė vos taškas – 67:68. Valdas Vasylius likus kiek daugiau nei minutei vėl leido klaipėdiečiams įgyti dviejų taškų pranašumą (72:70), tačiau Gediminas Orelikas išlygino rezultatą – 72:72. Paskutinės abiejų komandų atakos tikslo nepasiekė ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu kova ir toliau vyko taškas į tašką. Prasidėjus priešpaskutinei minutei rezultatas vėl tapo lygus (80:80), tačiau Vytautas Šarakauskas pelnė tris taškus iš eilės ir likus žaisti pusę minutės Klaipėdos komandos sirgaliai galėjo kiek lengviau atsikvėpti – 83:80. Per likusį laiką svečiams išsigelbėti jau nepavyko ir „Neptūnas“ iškovojo pirmąją pergalę serijoje rezultatu 84:82.

Šiame straipsnyje: LKLNeptūnasPrienai

sport m-la

sport m-la portretas
saunuoliai zaidete puikiai uz draugo netekty t.y. uz simo trauma sitaip ir toliau gerai suzaide visi kadangi laimetos rungtynes bet ir atsarginiai labai gerai suzaide gustas mikalauskas. vasylius reiskia jegos neptunas turi .