Greitojo čiuožimo trumpuoju taku 1000 m nuotolyje auksas - Pietų Korėjos atstovei

Sočio olimpinių žaidynių moterų greitojo čiuožimo trumpuoju taku 1000 metrų varžybas laimėjo 21-erių metų korėjietė Seung-Hi Park, šiose žaidynėse jau iškovojusi trečiąjį medalį - ji su savo šalies komanda triumfavo 3000 m estafetės varžybose bei buvo trečia 500 m sprinto rungtyje.

Prieš ketverius metus bronzą iškovojusi šiame nuotolyje, Seung-Hi Park penktadienį finale 1000 m įveikė per 1 minutę 30,761 sekundės ir 0,050 sekundės aplenkė sidabrą iškovojusią metais jaunesnę kinę Kexing Fan bei 0,266 sekundės - bronzine prizininke tapusią komandos draugę Suk Hee Shim, kuri Sočyje iškovojo auksą 3000 m komandinėje estafetėje bei sidabrą 1500 m nuotolyje.

Šių žaidynių debiutantė devyniolikmetė Agnė Sereikaitė 1000 m nuotolio atrankos varžybose buvo diskvalifikuota ir galutinėje įskaitoje neklasifikuota.