Keturiskart „Formulės 1“ pasaulio čempionas S.Vettelis visus aplenkė ir Abu Dabyje

Sekmadienį pasaulio "Formulės 1" čempionato septynioliktąjį etapą - Abu Dabio "Grand Prix" lenktynes (JAE) - laimėjo sezono lyderis bendrojoje įskaitoje ir ketvirtąjį planetos čempiono titulą iš eilės jau užsitikrinęs 26-erių metų "RedBull - Renault" komandos pilotas vokietis Sebastianas Vettelis.

Tai buvo septintoji Vokietijos lenktynininko pergalė iš eilės šiemet, vienuoliktoji šiame sezone bei 37-oji per visą karjerą.

55 "Yas Marina" trasos ratus - 305,355 km - nugalėtojas įveikė per 1 valandą 38 minutes 06,106 sekundės.

Antras lenktynėse JAE sekmadienį finišavo čempiono komandos draugas australas Markas Webberis ("RedBull - Renault"), o trečias liko vokietis Nico Rosberg iš "Mercedes" komandos:

1. Sebastian Vettel (Vokietija), "RedBull - Renault"   1 val. 38 min. 06,106 sek.
2. Mark Webber (Australija), "RedBull - Renault"             atsiliko 30,829 sek.
10.Adrian Sutil (Vokietija), "Force India - Mercedes"               1:33,257

"Formuės 1" pasaulio čempionato lyderiai bendrojoje įskaitoje (po 17 etapų iš 19):

1. Sebastian Vettel (Vokietija)       347 tšk.