Pirmoji „Juodupės“ pergalė Lietuvos ledo ritulio lygoje

Pirmą pergalę Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) rengiamame Lietuvos čempionate iškovojo penktąją vietą užimantis Juodupės "Juodupės" (3 tšk.) klubas, trečiadienio vakarą sostinėje 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) įveikęs trečią nesėkmę iš eilės patyrusius bei šeštojoje pozicijoje esančius Vilniaus "Geležinio vilko" ledo ritulininkus.

Pasak pranešimo, viena jauniausių amžiumi pirmenybių komandų "Geležinis vilkas" šiose rungtynėse niekuo nenusileido varžovams, tačiau pastarieji išnaudojo patirtį. Per pirmus du kėliniu įmušę po įvartį (Rytis Vasiliauskas 05:41; Ernestas Trukšnys 27:27), svečiai kantriai atmušinėjo šeimininkų atakas.

"Juodupės" vartuose užtikrintai jautėsi Donatas Žukovas, kuris įvartį praleido tik trečiojo kėlinio pradžioje, kuomet pasižymėjo Aleksandras Nikitčenka (40:52).

Septynių komandų turnyre pirmauja Elektrėnų "Energija" (9 tšk.), lenkianti Vilniaus "Hockey Punks" (6 tšk.) bei Rokiškio "Rokiškio" (5 taškai) komandas.

Kitos čempionato rungtynės įvyks Elektrėnuose ketvirtadienį (19.30 val.), o jose susitiks vietos "ESSM-2000" ir Rokiškio "Rokiškis".

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų "Energija"           3  3  0  0   0    32:11    9

2. Vilniaus "Hockey Punks"        4  2  0  0   2    19:22    6

3. Rokiškio "Rokiškis"            2  1  1  0   0     9:6     5

4. Kauno "Baltų ainiai"           2  1  0  1   0     8:3     4

5. Juodupės "Juodupė"             2  1  0  0   1     2:7     3

6. Vilniaus "Geležinis vilkas"    3  0  0  0   3     8:14    0

7. Elektrėnų "ESSM-2000"          2  0  0  0   2     6:21    0