Dovanėle pasinaudoję „Hegelmann“ futbolininkai triumfavo Telšiuose

23-iasis „TOPsport A lygos“ turas startavo Telšių miesto stadione, kuriame susitiko vietos „Džiugo“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos. Sunkią pergalę rezultatu 2:0 (0:0) šventė kauniečiai.

Per pirmąsias 15 minučių kamuolį ilgiau kontroliavo „Hegelmann“ ekipos futbolininkai, tiesa, jokio pavojaus prie varžovų vartų nesukūrė. Džiugiečiai dukart smūgiavo link Arijaus Bražinsko vartų, tačiau vartininkui įsitraukti į veiksmą aikštėje neprireikė.

Kėlinio viduryje pavojingą smūgį visai greta virpsto atliko „Džiugo“ futbolininkas Leifas Estevezas, kuris dar pernai gynė šios dienos oponentų spalvas. Po kelių minučių aikštės šeimininkų vartininko Ivano Baturino budrumą patikrino Patrickas Popescu.

Prieš pat pertrauką iš už baudos aikštelės ribų pykštelėjo Emilis Gasiūnas, tačiau kamuolį antruoju bandymu sugavo A. Bražinskas.

Antrasis kėlinys prasidėjo apmaudžia telšiškių vartininko I. Baturino klaida – „Hegelmann“ ekipos puolėjas Michaelas Thuique'as perėmė kamuolį iš latvio ir pasiuntė jį į tuščius vartus.

Realiausią progą rezultatą išlyginti telšiškiai turėjo pačioje rungtynių pabaigoje – Nino Noordanuso baudos smūgį atrėmė A. Bražinskas, o atšokusį kamuolį visiškai šalia virpsto pasiuntė ukrainietis Miroslavas Puškarovas.

Tašką susitikime padėjo kamuolį į jau visiškai tuščius vartus iš toli pasiuntęs ir debiutinį įvartį čempionate pelnęs Esmilis Kaušinis.

Pergalę pasiekę Andriaus Skerlos auklėtiniai su 45 taškais toliau persekioja lygos lyderius Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus, o telšiškiai su 30 taškų – ketvirti.